Sąlygos ir nuostatos


Dėkojame, kad užsukote į www.sausainiams.lt elektroninę parduotuvę. Čia gimsta ne tik gražiausi ir skaniausi sausainiai, bet ir nerealios idėjos, kaip papuošti švenčių stalą.


Visa informacija apie užsakymo vykdymą yra siunčiama nurodytu el. paštu, tiek registruotiems, tiek neregistruotiems vartotojams.

Dėmesio! Vartotojas pats yra atsakingas už nurodytų duomenų, t.y. adreso, el. pašto, telefono numerio bei kitų duomenų teisingumą. Jei suvedėte klaidingą adresą ar telefoną - informuokite mus el. paštu: sausainiams@gmail.com


Asmens duomenų rinkimas, saugojimas, naudojimas:

Nuo 2018 metų gegužės 25 dienos įsigalės naujas bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) todėl norime pabrėžti, kad užsisakiusių prekes elektroninėje parduotuvėje ir pateikę asmens duomenis, tokius kaip: vardas, pavardė, adresas, telefono numeris ir pan, bus saugomi, renkami tokia tvarka, kaip nurodė Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai. 

Pažymėję varnele "sutinku su taisyklėmis" jūs patvirtinate, kad sutinkate, jog jūsų asmens duomenis valdys ir tvarkys www.sausainiams.lt (veikla vykdoma pagal individualios veiklos pažymėjimą, nr. 759879) privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka. 


Užsiprenumeruodamas naujienlaiškį ar naudodamasis kitomis registracijos reikalaujančiomis paslaugomis vartotojas palikęs savo teisingą asmeninę informaciją turi tikėtis, jog www.sausainiams.lt el. parduotuvė el. paštą naudos kaip pagrindinę bendravimo priemonę.

Išsaugodami Jūsų el. paštą, vardą ir pavardę ketiname informuoti jus apie naujas prekes, geriausius pasiūlymus, specialias kainas. Norėdami atsisakyti siunčiamų naujienlaiškių, prisijunkite prie paskyros, ir pasirinkite "atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos". Jei nepavyksta, rašykite mums el. paštu: sausainiams@gmail.com


Perskaityti Privatumo politiką galite čia: 


Mes pasiliekame teisę neįvykdyti užsakymo dėl šių priežasčių:


·         Prekių likutis sandelyje yra nepakankamas;

·         Nesulaukėme apmokėjimo už užsakytas prekes;

·         Jei radome klaidų, kainose, pavadinimuose ir kitoje informacijoje;

·         Informacija, kurią Jūs suvedėte yra klaidinanti ar netiksli.

*Radus netiklumų visada būsite informuoti el. paštu arba nurodytu telefonu.

Prekių kiekis nurodytas el. parduotuvėje priklauso nuo sandėlio likučių. Tarp laiko, kai jūs užsisakote prekes ir laiko, kai mes priimame jūsų užsakymą gali būti uždelsimas, todėl sandėlyje prekių likutis per trumpą laiką gali pasikeisti. Mes pasiliekame teisę neįvykdyti užsakymo informuojant pirkėją. Jei sulaukėme pavedimo - nedelsdami grąžiname pinigus. 


Autorinės teisės:

Kopijuoti ir platinti www. sausainiams.lt puslapyje skelbiamą informaciją be autorių sutikimo griežtai draudžiama.


Prekių grąžinimas:

Norint grąžinti prekę, reikia užpildyti grąžinimo formą.  Ją galite rasti čia

Įsigytas prekes galima grąžinti per 14 dienų jeigu:

- grąžinama prekė nepraradusi prekinės išvaizdos, t.y. nenaudota ir nesugadinta;

- grąžinama prekė siunčiama ta pačia komplektacija, kokia buvo gauta;

Jei prekę gavote brokuotą, su akivaizdžiais trūkumais, ją pakeisime kita, arba grąžinsime pinigus. Prekių trūkumai yra šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos į kitas, arba grąžinami sumokėti pinigai vadovaujantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001m. birželio 29d. įsakymu Nr. 217 "Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo". 

Prašymą/skundą dėl interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse, ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/